Home Page       Site Map
Today: Wednesday, 20 November 2019
orzel
Previous ◁ | ▷ Next

Partnerzy

Powrót
PKO BANK POLSKI

pko logo



SPONSOR GENERALNY X EDYCJI KONKURSU  
ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2017-2019


SPONSOR GENERALNY IX EDYCJI KONKURSU 
ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2015-2017


SPONSOR GENERALNY VIII EDYCJI KONKURSU 
ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2013-2015


SPONSOR GENERALNY VII EDYCJI KONKURSU
ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2011-2013






Winners VII Edition of the "The Eagle
of Gniezno For Enterprise 2011-2013"
Alfatex sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
FGP Polska sp. z o. o.
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Liderpool Konrad Plucner
Modro sp. z o. o.
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Numerator of visit: 109381
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO