Home Page       Site Map
Today: Monday, 16 September 2019
orzel
Previous ◁ | ▷ Next

Winners IV Edition of the "The Eagle of Gniezno For Enterprise 2005-2007"

Powrót
Economical debut category
Microbusiness category Small business category Medium business category Investor category Leader of ecology category Exporter category

4 czerwca 2007r. Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie wypełnił się uczestnikami i gośćmi gali finałowej IV edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”

     
     
     
     
   


Patronami honorowymi konkursu byli: Krzysztof Ostrowski - Starosta Gnieźnieński i Stefan Pokładecki – Starszy Cechu

     


Galę finałową IV edycji konkursu prowadzili: Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz dziennikarz Rafał Muniak

   


Galę wzbogaciły występy artystyczne: grupy tanecznej Ekspresja oraz Teatru „Żart”, a dla laureatów i gości zagrała Gnieźnieńska Orkiestra Rozrywkowa

     
     
     
     


W IV edycji konkursu w 7 kategoriach wyróżniono 28 firm

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


Gwiazdą wieczoru była Olga Bończyk

     
     
Winners VII Edition of the "The Eagle
of Gniezno For Enterprise 2011-2013"
Alfatex sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
FGP Polska sp. z o. o.
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Liderpool Konrad Plucner
Modro sp. z o. o.
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Numerator of visit: 104953
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO