Home Page       Site Map
Today: Monday, 16 September 2019
orzel
Previous ◁ | ▷ Next

Winners VI Edition of the "The Eagle of Gniezno For Enterprise 2009-2011"

Powrót
KATEGORIA: DEBIUT GOSPODARCZY KATEGORIA: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO KATEGORIA: MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO KATEGORIA: ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWO KATEGORIA: INWESTOR KATEGORIA: INNOWATOR KATEGORIA: LIDER EKOLOGII Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym firmom!

W VI edycji konkursu w 7 kategoriach wyróżniono 20 firm

Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011”
Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011”
Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011”
Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” Uczestnicy VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011”


Galę prowadzili dziennikarze Joanna Gronikowska i Rafał Muniak, a o oprawę muzyczną zadbał zespół Coolik

Prowadzący galę: Joanna Gronikowska i Rafał Muniak Prowadzący galę: Joanna Gronikowska i Rafał Muniak Prowadzący galę: Joanna Gronikowska i Rafał Muniak oraz zespół Coolik
Zespół Coolik Zespół Coolik


Patronami honorowymi konkursu byli Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak i Starszy Cechu Stefan Pokładecki, a kapitułę konkursu tworzyli przedstawiciele organizatorów, lokalnych instytucji okołobiznesowych i kilku wiodących banków

Patroni konkursu: Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak i Starszy Cechu Stefan Pokładecki Patroni konkursu: Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak i Starszy Cechu Stefan Pokładecki Patroni konkursu: Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak i Starszy Cechu Stefan Pokładecki
Członkowie kapituły konkursu Członkowie kapituły konkursu Członkowie kapituły konkursu


Gośćmi uroczystości byli m. in. reprezentanci zaprzyjaźnionego Powiatu Teltow – Fläming: Herbert Vogler – prezes Agencji Rozwoju Gospodarczego Powiatu Teltow – Fläming oraz Siegmund Trebschuh – pełnomocnik Starosty Powiatu Teltow – Fläming ds. promocji gospodarczej, a także senator Piotr Gruszczyński i poseł Tadeusz Tomaszewski

Patroni konkursu oraz goście z Powiatu Teltow – Fläming Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak i Herbert Vogler – prezes Agencji Rozwoju Gospodarczego Powiatu Teltow – Fläming Goście uroczystości: senator Piotr Gruszczyński i poseł Tadeusz Tomaszewski


Werdykt kapituły w kategorii debiut gospodarczy przedstawiła Małgorzata Matczak – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, a nagrody wręczyli patroni honorowi konkursu: Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak oraz Cechmistrz Stefan Pokladecki

Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii debiut gospodarczy Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii debiut gospodarczy Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii debiut gospodarczy
Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii debiut gospodarczy Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii debiut gospodarczy


W kategorii mikroprzedsiębiorstwo werdykt kapituły odczytał Eugeniusz Jasiński – Dyrektor Banku BPH o/Gniezno, a nagrody wręczyli: Robert Andrzejewski - Wicestarosta Gnieźnieński oraz Henryk Kaczor – Podstarszy Cechu

Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii mikroprzedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii mikroprzedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii mikroprzedsiębiorstwo
Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii mikroprzedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii mikroprzedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii mikroprzedsiębiorstwo


Juliusz Trojanowski, Prezes Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o. przedstawił werdykt kapituły w kategorii małe przedsiębiorstwo, a nagrody wręczyli: Alina Kujawska-Matanda – członek zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Stefan Pokładecki – Starszy Cechu

Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii małe przedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii małe przedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii małe przedsiębiorstwo
Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii małe przedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii małe przedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii małe przedsiębiorstwo


Werdykt kapituły w kategorii średnie przedsiębiorstwo przedstawiła Anna Wegner – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, a statuetki laureatom wręczyli: Dariusz Pilak – Starosta Gnieźnieński oraz Henryk Kaczor – Podstarszy Cechu

Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii średnie przedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii średnie przedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii średnie przedsiębiorstwo
Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii średnie przedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii średnie przedsiębiorstwo Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii średnie przedsiębiorstwo


Liderom ekologii statuetki wręczyli: Cechmistrz Stefan Pokładecki i Wicestarosta Gnieźnieński Robert Andrzejwski, a werdykt kapituły przedstawił Zygmunt Pirogowicz – Dyrektor Banku PKO Bank Polski o/Gniezno

Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii lider ekologii Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii lider ekologii Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii lider ekologii
Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii lider ekologii Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii lider ekologii Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii lider ekologii


W kategorii inwestor werdykt kapituły zaprezentował Waldemar Serocki – Prezes Federacji konsumentów w Gnieźnie, a laureatom wyróżnienia wręczyli: Alina Kujawska-Matanda – członek zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Henryk Kaczor – Podstarszy Cechu

Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii inwestor Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii inwestor Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii inwestor
Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii inwestor Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii inwestor


Werdykt kapituły w kategorii innowator przedstawiła Agnieszka Rzempała-Chmielewska – Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a statuetki laureatom wręczyli: Dariusz Pilak – Starosta Gnieźnieński oraz Stefan Pokładecki – Starszy Cechu

Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii innowator Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii innowator Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii innowator
Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii innowator Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii innowator Wręczenie nagród laureatom VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011” w kategorii innowator


Pięciu Złotym Orłom Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości laury wręczyli: Dariusz Pilak – Starosta Gnieźnieński, Robert Andrzejewski – Wicestarosta Gnieźnieński, Alina Kujawska-Matanda – członek zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego, Cechmistrz Stefan Pokładecki oraz Podstarszy Cechu – Henryk Kaczor

Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”
Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”
Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” Wręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”
ręczenie wyróżnień „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”


Wspólne pamiątkowe zdjęcie laureatów VI edycji przedsięwzięcia, patronów konkursu i członków kapituły oraz toast na cześć laureatów

Wspólne zdjęcie laureatów VI edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011”, patronów konkursu oraz członków kapituły Toast na cześć laureatów Toast na cześć laureatów

fot. Jerzy Andrzejewski,
archiwum Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
oraz Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie

 

Winners VII Edition of the "The Eagle
of Gniezno For Enterprise 2011-2013"
Alfatex sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
FGP Polska sp. z o. o.
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Liderpool Konrad Plucner
Modro sp. z o. o.
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Numerator of visit: 104953
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO