Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Wtorek, 16 lipiec 2019
orzel

Fotorelacje

Powrót

X EDYCJA KONKURSU „ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2017-2019”


IX EDYCJA KONKURSU „ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2015-2017”


SPOTKANIE Z OKAZJI 15-LECIA KONKURSU „ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”


VIII EDYCJA KONKURSU "ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2013-2015"

VII EDYCJA KONKURSU „ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2011-2013”
VI EDYCJA KONKURSU „ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2009-2011”
V EDYCJA KONKURSU „ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2007-2009”
IV EDYCJA KONKURSU „ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2005-2007” 
Laureaci X edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019"
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Modro sp. z o. o.
Liderpool Konrad Plucner
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
FGP Polska sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Alfatex sp. z o. o.
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 101665
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO