Strona Główna       Mapa serwisu
Dziś: Wtorek, 16 lipiec 2019
orzel

Statystyka

Powrót
W dotychczasowych dziewięciu edycjach konkursu wyróżnione zostały 133 firmy. 97 z nich wzięło udział w konkursie tylko raz, natomiast z pozostałych 36 przedsiębiorstw: 24 uczestniczyło w przedsięwzięciu dwukrotnie, 6 – trzykrotnie, 5 - czterokrotnie, a jedna – Inter-Lers sp. z o. o. z siedzibą w Kłecku, poddała się ocenie aż pięć razy. 

Najliczniejszą edycją była czwarta odsłona konkursu, za lata 2005-2007, kiedy to wyróżniono 28 firm. Natomiast najmniej podmiotów, po 17, zostało nagodzonych w II i III edycji przedsięwzięcia. Ze względu na kategorię konkursową, najwięcej nagród zostało przyznanych w kategorii małe przedsiębiorstwo – 37, natomiast tylko 6 przedsiębiorstw:

  • Futurat (obecnie: Briju S. A.),
  • Sofex Mirosław Gąsior sp. j.,
  • Planasa Polska sp. z o.o.,
  • Complet Chmielewscy sp. j.,
  • P.P.H.U. Liwma Art Emilia Rychwalska,
  • Gabis s.c. S. Gąsior, G. Gąsior, I. Gąsior

doceniono jako eksporterów. 

Przedsiębiorstwa uczestniczące w konkursie zostały nagrodzone łącznie 204 razy, w tym w 122 przypadkach najwyższym laurem – statuetką „Orła Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”, a trzynastokrotnie – prestiżowym tytułem „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Najwięcej statuetek przyznano w VII edycji konkursu – 22, i otrzymało ją 100% firm biorących udział w przedsięwzięciu. Ponadto, w dotychczasowej historii konkursu, wszystkie przedsiębiorstwa ubiegające się o wyróżnienie w kategorii innowator (15) zostały uhonorowane tylko tytułem „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. 

„Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” – statystyka
 
Laureaci X edycji konkursu "Orzeł Powiatu
Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019"
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Modro sp. z o. o.
Liderpool Konrad Plucner
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
FGP Polska sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Alfatex sp. z o. o.
LAUREACI

Alfabetyczna lista wszystkich laureatów konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
ZŁOTE ORŁY

Tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” to zaszczytne wyróżnienie, które po raz pierwszy zostało przyznane w 2011 roku. „Złote Orły” to ambasadorzy konkursu i powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
    www.gospodarka.powiat-gniezno.pl Zamów Newsletter
Licznik odwiedzin: 101666
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO